Bazalka citronová lyofilizovaná 3 g

Kód: PR0027
49 Kč –59 %
bazalka citrovoná 5
49 Kč –59 % 20 Kč 17,39 Kč bez DPH
Skladem (20 ks)

Něco takového se za okny českých domácností jen tak nevidí. Svým pronikavě nasládlým aroma a peprně kořenitým výrazem si bazalka Farmia Food podmaní každý pokrm. 

Detailní informace

Bez hlíny a nečistot
Bez hlíny a nečistot, k okamžité přípravě
Bez chemických hnojiv a postřiků
Bez chemických hnojiv a postřiků
Nejvyšší nutriční hodnoty na trhu
Nejvyšší nutriční hodnoty na trhu
Sklizeno i s kořeny
Sklizeno i s kořeny, dodáváno ještě živé

Detailní popis produktu

Tak silná je díky tomu, že dostává přesně to, pro co byla stvořena: dostatek tepla, světla, vlhkosti a čistě přírodních živin. Uchráněna byla nejen před nepříliš oblíbeným větrem, ale i před rozmary počasí, nečistotami, škůdci a také před veškerou (agro)chemií.

Jak produkt používat?

Šetrná úprava mrazem pomohla bazalce k zachování všech zdraví prospěšných látek a chuti. Můžete ji přidat do jakýchkoli pokrmů včetně těch sladkých, či na osvěžení do letních limonád.
Hodí se: Do všech jídel, pití, dresinků, pomazánek, na ozdobu, ochucení, ovonění.

Složení

- lyofilizovaný bazalka citronová, aquaponicky vypěstováno v ČR

O lyofilizaci

Výjimečně šetrná úprava mrazem (lyofilizací) umožňuje, aby si bazalka zachovala všechny přednosti aquaponického původu. Stačí ve správný čas ponechat na teple. Bylinka znovu “rozkvete” v celé své kráse a síle.

Jak produkt skladovat?

Uchovávejte v chladném, suchém místě.

Česká aquaponie – regionální potraviny v životní formě po celý rok

Produkty aquaponie čerpají ze symbiózy živočichů a rostlin: ryb chovaných v čisté vodě na jedné straně – na straně druhé salátů či bylinek živených vodním roztokem přírodního hnojiva. Za přispění moderních technologií, které každé plodině či rybě připravují co nejpřirozenější klima, se daří dosáhnout vysoké produkce potravin natolik kvalitních, že za nimi zaostává jak konvenční zemědělství, tak i mnohá produkce s označením BIO. Výjimečně šetrná úprava mrazem (lyofilizací) umožňuje, aby si pažitka zachovala všechny přednosti aquaponického původu. Stačí ve správný čas ponechat na teple. Bylinka znovu “rozkvete” v celé své kráse.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušené bylinky
Hmotnost: 0.003 kg