Kopr lyofilizovaný 3 g

Kód: PR0018
49 Kč –59 %
kopr 2
49 Kč –59 % 20 Kč 17,39 Kč bez DPH
Skladem (20 ks)

Nenahraditelná součást mnoha polévek, omáček či rybích pokrmů, ale i přírodní medikament proti žaludečním potížím, špatnému trávení, nespavosti, bolestem hlavy nebo nervovému vypětí.  Kopru značky Farmia Food bylo dopřáno projevit tyto přednosti skutečně naplno.

Detailní informace

Bez hlíny a nečistot
Bez hlíny a nečistot, k okamžité přípravě
Bez chemických hnojiv a postřiků
Bez chemických hnojiv a postřiků
Nejvyšší nutriční hodnoty na trhu
Nejvyšší nutriční hodnoty na trhu
Sklizeno i s kořeny
Sklizeno i s kořeny, dodáváno ještě živé

Detailní popis produktu

Stejně jako meduňka je kopr proslavený léčivými účinky třeba na trávení či nespavost. Je ale také skvělý pomocník v kuchyni.

Dostalo se mu těch nejlepších podmínek: ideálního světla, tepla, vláhy a dostatku optimálních živin. Uchráněn byl nejen před větrem, ale i před rozmary počasí, nečistotami, škůdci a před veškerou (agro)chemií. 

Jak produkt používat?

Hodí se: Na maso včetně ryb, do omáček, salátů, polévek, pomazánek, dresinků.

Složení

- lyofilizovaný kopr, aquaponicky vypěstováno v ČR

O lyofilizaci

Výjimečně šetrná úprava mrazem (lyofilizací) umožňuje, aby si kopr zachoval všechny přednosti aquaponického původu. Stačí ve správný čas ponechat na teple. Bylinka znovu “rozkvete” v celé své kráse a síle.

Jak produkt skladovat?

Uchovávejte v chladném, suchém místě.

Česká aquaponie – regionální potraviny v životní formě po celý rok

Produkty aquaponie čerpají ze symbiózy živočichů a rostlin: ryb chovaných v čisté vodě na jedné straně – na straně druhé salátů či bylinek živených vodním roztokem přírodního hnojiva darovaného rybami. Za přispění moderních technologií, které každé plodině či rybě připravují co nejpřirozenější klima, se daří dosáhnout potravin natolik kvalitních, že za nimi zaostává jak konvenční zemědělství, tak i mnohá produkce s označením BIO.  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušené bylinky
Hmotnost: 0.003 kg