Koriandr lyofilizovaný 3 g

Kód: PR0025
49 Kč –59 %
koriandr 2
49 Kč –59 % 20 Kč 17,39 Kč bez DPH
Skladem (20 ks)

Když Bible vypráví o božské maně, přirovnává ji právě ke koriandru. Dnes tuto bylinu uctívají hlavně kuchaři indické, asijské a mexické kuchyně, požehnáním je ale i v „evropských“ polévkách, salátech, houbových pokrmech či v pečených masech. Zázraky svede též při pečení chleba a perníku. A také v marmeládách. 

Detailní informace

Bez hlíny a nečistot
Bez hlíny a nečistot, k okamžité přípravě
Bez chemických hnojiv a postřiků
Bez chemických hnojiv a postřiků
Nejvyšší nutriční hodnoty na trhu
Nejvyšší nutriční hodnoty na trhu
Sklizeno i s kořeny
Sklizeno i s kořeny, dodáváno ještě živé

Detailní popis produktu

Koriandru značky Farmia Food bylo dopřáno projevit své neobyčejně výrazné přednosti naplno. Dostalo se mu totiž těch nejlepších podmínek: ideálního světla, tepla, vláhy a dostatku optimálních živin. Uchráněn byl před rozmary počasí, ale i před nečistotami, škůdci a před veškerou (agro)chemií. 

Jak produkt používat?

Tato bylinka je známá svou skvělou specifickou chutí. Koriandr má také lékařské účinky a pomáhá třeba proti trávicím potížím. 
Hodí se: Do slaných jídel, pomazánek, dresinků, na ochucení, ovonění.

Složení

- lyofilizovaný koriandr, aquaponicky vypěstováno v ČR

O lyofilizaci

Výjimečně šetrná úprava mrazem (lyofilizací) umožňuje, aby si koriand zachoval všechny přednosti aquaponického původu. Stačí ve správný čas ponechat na teple. Bylinka znovu “rozkvete” v celé své kráse a síle.

Jak produkt skladovat?

Uchovávejte v chladném, suchém místě.

Česká aquaponie – regionální potraviny v životní formě po celý rok

Produkty aquaponie čerpají ze symbiózy živočichů a rostlin: ryb chovaných v čisté vodě na jedné straně – na straně druhé salátů či bylinek živených vodním roztokem přírodního hnojiva darovaného rybami. Za přispění moderních technologií, které každé plodině či rybě připravují co nejpřirozenější klima, se daří dosáhnout potravin natolik kvalitních, že za nimi zaostává jak konvenční zemědělství, tak i mnohá produkce s označením BIO.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušené bylinky
Hmotnost: 0.003 kg