Máta lyofilizovaná 3 g

Kód: 70
49 Kč –59 %
Máta 2
49 Kč –59 % 20 Kč 20 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)

Téhle věhlasné drsňačce se v aquaponických sklenících líbí tak, že je v nich schopna dorůstat do velikosti malých keřů. My říkáme: Jen houšť. Už pro tu její nádherně větrnou, elektrizující kořenitost, která letní drink povýší na povzbudivý elixír a z čajů dělá děla proti nachlazení, zažívacím potížím, stresu nebo nespavosti. 

 

Detailní informace

Bez hlíny a nečistot
Bez hlíny a nečistot, k okamžité přípravě
Bez chemických hnojiv a postřiků
Bez chemických hnojiv a postřiků
Nejvyšší nutriční hodnoty na trhu
Nejvyšší nutriční hodnoty na trhu
Sklizeno i s kořeny
Sklizeno i s kořeny, dodáváno ještě živé

Detailní popis produktu

Mátě značky Farmia Food bylo dopřáno projevit své přednosti skutečně naplno. Dostalo se jí totiž těch nejlepších podmínek: ideálního světla, tepla, vláhy a dostatku optimálních živin. Uchráněna byl nejen před větrem, ale i před rozmary počasí, nečistotami, škůdci a před veškerou (agro)chemií, takže  chutná jako právě sklizená ze zahrádky. 

Jak produkt používat?

Hodí se: Do dezertů, pití, čajů, dresinků, na ozdobu, ovonění.

Složení

- lyofilizovaná máta, aquaponicky vypěstováno v ČR

O lyofilizaci

Výjimečně šetrná úprava mrazem (lyofilizací) umožňuje, aby si máta zachovala všechny přednosti aquaponického původu. Stačí ve správný čas ponechat na teple. Bylinka znovu “rozkvete” v celé své kráse a síle.

Jak produkt skladovat?

Uchovávejte v chladném, suchém místě.

Česká aquaponie – regionální potraviny v životní formě po celý rok

Produkty aquaponie čerpají ze symbiózy živočichů a rostlin: ryb chovaných v čisté vodě na jedné straně – na straně druhé salátů či bylinek živených vodním roztokem přírodního hnojiva darovaného rybami. Za přispění moderních technologií, které každé plodině či rybě připravují co nejpřirozenější klima, se daří dosáhnout potravin natolik kvalitních, že za nimi zaostává jak konvenční zemědělství, tak i mnohá produkce s označením BIO.