Meduňka lyofilizovaná 3 g

Kód: 94
49 Kč 49 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné (>30 ks)

Stačí přivonět a člověku je hnedle lépe na duši. Coby lék proti chmurám meduňku podávali už ve starověku a své pověsti s přehledem dostává dodnes. Rád vám ji jistě předepíše nejeden lékař (a to i dětský), ale též leckterý šéfkuchař či barman.

 

Detailní informace

Bez hlíny a nečistot
Bez hlíny a nečistot, k okamžité přípravě
Bez chemických hnojiv a postřiků
Bez chemických hnojiv a postřiků
Nejvyšší nutriční hodnoty na trhu
Nejvyšší nutriční hodnoty na trhu
Sklizeno i s kořeny
Sklizeno i s kořeny, dodáváno ještě živé

Detailní popis produktu

Meduňce značky Farmia Food bylo dopřáno projevit své přednosti skutečně naplno. Dostalo se jí totiž těch nejlepších podmínek: ideálního světla, tepla, vláhy a dostatku optimálních živin. Uchráněna byla nejen před rozmary počasí, ale též před nečistotami, škůdci a veškerou (agro)chemií.

Jak produkt používat?

Hodí se: Do čajů, sirupů, do jídel, dezertů, pití.

Složení

- lyofilizovaná meduňka, aquaponicky vypěstováno v ČR

O lyofilizaci

Výjimečně šetrná úprava mrazem (lyofilizací) umožňuje, aby si meduňka zachovala všechny přednosti aquaponického původu. Stačí ve správný čas ponechat na teple. Bylinka znovu “rozkvete” v celé své kráse a síle. Díky lyofilizaci si zachovala svoji uklidňující vůni a vy ji tak můžete použít na cokoliv vás napadne.

Jak produkt skladovat?

Uchovávejte v chladném, suchém místě.

Česká aquaponie – regionální potraviny v životní formě po celý rok 

Produkty aquaponie čerpají ze symbiózy živočichů a rostlin: ryb chovaných v čisté vodě na jedné straně – na straně druhé salátů či bylinek živených vodním roztokem přírodního hnojiva darovaného rybami. Za přispění moderních technologií, které každé plodině či rybě připravují co nejpřirozenější klima, se daří dosáhnout potravin natolik kvalitních, že za nimi zaostává jak konvenční zemědělství, tak i mnohá produkce s označením BIO.