Bylinková bedýnka (10 ks dle výběru)

Kód: 162
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
330 Kč 286,96 Kč bez DPH
Skladem (>30 ks)

Bedýnka s bylinkami je skvělým řešením pro všechny, kteří milují čerstvé a aromatické bylinky. V této praktické bedýnce najdete různé druhy bylinek z naší české farmy, které dodají vašim pokrmům intenzivní chuť a vůni. V bedýnce se mohou objevit bylinky jako bazalka, citronová bazalka, koriandr, mangold, máta, meduňka a další. Bedýnka s 10 ks vybraných bylinek (viz aktuální nabídka)

DO POZNÁMKY v objednávce prosím pište: složení bedýnky a místo, kam si pro bedýnku přijedete, děkujeme.

Detailní informace

Bez hlíny a nečistot
Bez hlíny a nečistot, k okamžité přípravě
Bez chemických hnojiv a postřiků
Bez chemických hnojiv a postřiků
Nejvyšší nutriční hodnoty na trhu
Nejvyšší nutriční hodnoty na trhu
Sklizeno i s kořeny
Sklizeno i s kořeny, dodáváno ještě živé

Detailní popis produktu

Oživte své pokrmy aromatickými bylinkami z naši bedýnky!

Bedýnka s bylinkami je perfektním doplňkem do vaší kuchyně. V této bedýnce najdete aromatické a chutné bylinky, které mohou oživit vaše pokrmy. Mezi bylinky v bedýnce můžete najít bazalku, citronovou bazalku, koriandr, mangold, mátu a meduňku.

Tyto bylinky jsou pečlivě pěstovány a sklizeny s ohledem na jejich čistou chuť a vůni. Mohou být použity při přípravě různých pokrmů, jako jsou saláty, omáčky, polévky, těstoviny, masová jídla a mnoho dalšího. Bedýnka s bylinkami vám umožní mít tyto čerstvé bylinky po ruce, kdykoliv budete potřebovat přidat do svých receptů extra čerstvou chuť i vůni.

Aktuální nabídka (může se lišit dle aktuálních pěstebních podmínek) bylinek: bazalka, citronová bazalka, koriandr, mangold, máta, meduňka

Zajímá vás kde a jakým způsobem pěsutujeme naše produkty?

Naše zelené produtky rostou od semínka na českých farmách naší mateřské společnosti FUTURE FARMING. Pro rostliny využíváme přírodních technologií, které jsem díky vlatnímu usilí posunuli na nový stupeň vývoje. Bez potřeby agrochemie a s minimálními nároky na vodu i prostor tak dokážeme celoročně pěstovat lokální produkty a absolutně čerstvé je dodáváme každý den na váš stůl. 

Zamilujte si náš obor. Moderní zemědělství je udržitelnou cestou k potravinám bez kompromisů. 

 

 

Osobní odběr je možný vždy následující týden od objednání na jednom z níže zvolených míst:

BRNO => PONDĚLÍ a STŘEDA (12 - 15 h.) Kavárna Café Point by IgnisVídeňská 101, 619 00 Brno-jih (přízemí té vyšší budovy, od 9 h. možnost parkování na parkovišti pro zákazníky před závorami)

OSTRAVA => ČTVRTEK (14 - 19 h.) Bistro Farmia Food v OC Laso, Masarykovo náměstí 3090/15, Ostrava 702 00 (1.p gastro pasáž )

PRAHA => STŘEDA (14 - 19 h.) Bistro Farmia Food v OC Černá Labuť, Na poříčí 1067, 110 00 Nové Město

PRAHA => STŘEDA (15 - 18:30 h.) Koloniál Sova, Michelská 479/117, Praha 4

FRYČOVICE => ČTVRTEK (14 - 18 h.) Farma Kublak - regiopotraviny (prodejna Fryčovice), Fryčovice 748, 739 45 Frýdek-Místek

HLUČÍN => ČTVRTEK (15 - 18 h.) Rodinná kavárna HrášekOstravská 124, 748 01 Hlučín

DRNOVICE => PONDĚLÍ A STŘEDA (14 - 17:30 h.)krámek Lokálka, Drnovice 203, 683 04