Pesta

Farmia Food je eshop, který nabízí širokou škálu pest, aby pro vaše chuťové pohárky vytvořil vzrušující chuťový zážitek. Naše pesto je vyrobeno z nejkvalitnějších surovin, které jsou pečlivě vybrány a pečlivě zpracovány, aby vám přinesly nejlepší možnou kvalitu a vůni.

3 položek celkem
mangoldove pesto farmia food
Mangoldové pesto 90 g
Skladem (19 ks)
112,17 Kč bez DPH
129 Kč
PR0014
bazalkove pesto s mandlemi a piniemi farmia food
Tip
112,17 Kč bez DPH
129 Kč
PR0001
Návrh bez názvu (9)
112,17 Kč bez DPH
129 Kč
PR0019

 

Naše mangoldové pesto je bohaté na vitamíny a minerály a je vyrobeno z čerstvě sesbíraného mangoldu. Toto pesto má bohatou, nasládlou chuť se skvělou vůní a skvěle doplňuje masová jídla i těstoviny. Bude to dokonalý doplněk pro vaše oblíbené pokrmy. Bazalkové pesto s mandlemi je naprosto úžasné. Něžná a nasládlá chuť bazalky se skvěle doplňuje s křupavými mandlemi, což vytváří dokonalou kombinaci pro vaše chuťové buňky. Použijte ho na těstoviny, bruschettu nebo ho jednoduše využijte jako chutný dip.

Rukolové pesto je důkazem, že jednoduchost může být dokonalá. Jeho intenzivní chuť a vůně přidají každému pokrmu na sytosti, bez ohledu na to, zda ho použijete přímo na těstoviny nebo jako nádivku do sendviče. Buďte připraveni být ohromeni jeho pikantním a svěžím profilem.

Takže, pokud hledáte opravdu kvalitní pesto, které vám přinese lahodný chuťový zážitek, neváhejte a navštivte náš eshop. Naše pesto je vyrobeno s láskou a pečlivostí, aby vám přineslo ten nejlepší možný zážitek. Objednejte si ještě dnes a připravte se na výjimečnou chuťovou jízdu se Farmia Food.

Bez hlíny a nečistot
Bez hlíny a nečistot, k okamžité přípravě
Bez chemických hnojiv a postřiků
Bez chemických hnojiv a postřiků
Nejvyšší nutriční hodnoty na trhu
Nejvyšší nutriční hodnoty na trhu
Sklizeno i s kořeny
Sklizeno i s kořeny, dodáváno ještě živé