Salátová bedýnka (obsahuje 10 ks salátů)

Kód: 156
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
330 Kč 286,96 Kč bez DPH
Skladem (>30 ks)

Bedýnka se saláty je skvělým způsobem, jak si vychutnat čerstvou a lahodnou zeleninu přímo z farmy. V této bedýnce najdete různé druhy salátů, které jsou pečlivě vybrány a udržitelně pěstovány. Saláty jsou sklizeny těsně před dodáním, aby se zachovala jejich čerstvost a chutnost. Navíc jsou dodávány se svými kořeny, což zajišťuje ještě větší čerstvost a dlouhou trvanlivost. Bedýnka se saláty je perfektní volbou pro ty, kteří si oblíbili zdravé a svěží saláty plné živin. Můžete si tak užít čerstvou zeleninu kdykoliv budete chtít. A díky naší bedýnce je můžete mít vždy po ruce. Bedýnka s 10 ks aquaponických salátů z naší farmy. 

DO POZNÁMKY v objednávce prosím pište: složení bedýnky a místo, kam si pro bedýnku přijedete, děkujeme.

Detailní informace

Bez hlíny a nečistot
Bez hlíny a nečistot, k okamžité přípravě
Bez chemických hnojiv a postřiků
Bez chemických hnojiv a postřiků
Nejvyšší nutriční hodnoty na trhu
Nejvyšší nutriční hodnoty na trhu
Sklizeno i s kořeny
Sklizeno i s kořeny, dodáváno ještě živé

Detailní popis produktu

Čerstvá zelenina z české farmy, jen pro vás.

Objednejte si bedýnku se saláty a užijte si čerstvou a zdravou zeleninu přímo z farmy. V naší bedýnce najdete saláty, ktreré právě dorostli na našich farmách. Pro bedýnky vybíráme vždy ty nejkvalitnější produkty. Na našich aquaponických farmách pěstujeme saláty Salanova Batavia, Salanova Multileaf, Mangold Zelený a Salanova Dubáček – Zelený. Velký důraz klademe na udržitelnou produkci a sklizeň těsně před dodáním.

Zbavte se starostí o čerstvou zeleninu a zakuste skutečnou svěžest každý den. Zvolte bedýnku se saláty a užijte si úžasnou chuť plnou živin.

Saláty jsou pečlivě sklizeny těsně před dodáním, aby si uchovaly svou maximální čerstvost a nutriční hodnotu. Každý salát je dodáván spolu s kořeny, což zajišťuje jejich delší trvanlivost a čerstvost. Díky tomu si můžete vychutnat lahodné a osvěžující saláty kdykoli budete mít chuť. Bedýnka se saláty je skvělou volbou pro ty, kteří si cení kvalitních a čerstvých potravin. Je to také skvělý způsob, jak podpořit místní zemědělce a udržitelné zemědělské praktiky. Objednáním bedýnky se saláty získáte tu nejlepší zeleninu, která je plná živin a chuti.

Zajímá vás kde a jakým způsobem pěsutujeme naše produkty?

Naše zelené produtky rostou od semínka na českých farmách naší mateřské společnosti FUTURE FARMING. Pro rostliny využíváme přírodních technologií, které jsem díky vlatnímu usilí posunuli na nový stupeň vývoje. Bez potřeby agrochemie a s minimálními nároky na vodu i prostor tak dokážeme celoročně pěstovat lokální produkty a absolutně čerstvé je dodáváme každý den na váš stůl. 

Zamilujte si náš obor. Moderní zemědělství je udržitelnou cestou k potravinám bez kompromisů. 

Osobní odběr je možný vždy následující týden od objednání na jednom z níže zvolených míst:

BRNO => PONDĚLÍ a STŘEDA (12 - 15 h.) Kavárna Café Point by IgnisVídeňská 101, 619 00 Brno-jih (přízemí té vyšší budovy, od 9 h. možnost parkování na parkovišti pro zákazníky před závorami)

OSTRAVA => ČTVRTEK (14 - 19 h.) Bistro Farmia Food v OC LasoMasarykovo náměstí 3090/15, Ostrava 702 00 (1.p gastro pasáž )

PRAHA => STŘEDA (14 - 19 h.) Bistro Farmia Food v OC Černá Labuť, Na poříčí 1067, 110 00 Nové Město

PRAHA => STŘEDA (15 - 18:30 h.) Koloniál Sova, Michelská 479/117, Praha 4

FRYČOVICE => ČTVRTEK (14 - 18 h.) Farma Kublak - regiopotraviny ( prodejna Fryčovice ), Fryčovice 748, 739 45 Frýdek-Místek

HLUČÍN => ČTVRTEK (15 - 18 h.) Rodinná kavárna HrášekOstravská 124, 748 01 Hlučín

DRNOVICE => PONDĚLÍ A STŘEDA (14 - 17:30 h.)krámek Lokálka, Drnovice 203, 683 04