Salátová bedýnka (obsahuje 10 ks salátů)

Kód: 156
Akce Novinka Tip
12 hodnocení
330 Kč 294,64 Kč bez DPH
Skladem (>30 ks)

Bedýnka se saláty je skvělým způsobem, jak si vychutnat čerstvou a lahodnou zeleninu přímo z farmy. V této bedýnce najdete různé druhy salátů, které jsou pečlivě vybrány a udržitelně pěstovány. Saláty jsou sklizeny těsně před dodáním, aby se zachovala jejich čerstvost a chutnost. Navíc jsou dodávány se svými kořeny, což zajišťuje ještě větší čerstvost a dlouhou trvanlivost. Bedýnka se saláty je perfektní volbou pro ty, kteří si oblíbili zdravé a svěží saláty plné živin. Můžete si tak užít čerstvou zeleninu kdykoliv budete chtít. A díky naší bedýnce je můžete mít vždy po ruce. Bedýnka s 10 ks aquaponických salátů z naší farmy. 

Obsah bedýnky se liší dle aktuální nabídky farmy:

- Dubáček

- Crispy

- Lollo biondo

- Lollo rosso

- Batávia

 

 

Detailní informace

Bez hlíny a nečistot
Bez hlíny a nečistot, k okamžité přípravě
Bez chemických hnojiv a postřiků
Bez chemických hnojiv a postřiků
Nejvyšší nutriční hodnoty na trhu
Nejvyšší nutriční hodnoty na trhu
Sklizeno i s kořeny
Sklizeno i s kořeny, dodáváno ještě živé

Detailní popis produktu

Čerstvá zelenina z české farmy, jen pro vás.

Objednejte si bedýnku se saláty a užijte si čerstvou a zdravou zeleninu přímo z farmy. V naší bedýnce najdete saláty, které právě dorostli na našich farmách. Pro bedýnky vybíráme vždy ty nejkvalitnější produkty. Na našich aquaponických farmách pěstujeme různé druhy salátů jako např. Dubáček, Lollo Biondo, Lollo Rosso, Batavii, Crispy zelený atp. Velký důraz klademe na udržitelnou produkci a sklizeň těsně před dodáním.

Zbavte se starostí o čerstvou zeleninu a zakuste skutečnou svěžest každý den. Zvolte bedýnku se saláty a užijte si úžasnou chuť plnou živin.

Saláty jsou pečlivě sklizeny těsně před dodáním, aby si uchovaly svou maximální čerstvost a nutriční hodnotu. Každý salát je dodáván spolu s kořeny, což zajišťuje jejich delší trvanlivost a čerstvost. Díky tomu si můžete vychutnat lahodné a osvěžující saláty kdykoli budete mít chuť. Bedýnka se saláty je skvělou volbou pro ty, kteří si cení kvalitních a čerstvých potravin. Je to také skvělý způsob, jak podpořit místní zemědělce a udržitelné zemědělské praktiky. Objednáním bedýnky se saláty získáte tu nejlepší zeleninu, která je plná živin a chuti.

Zajímá vás kde a jakým způsobem pěstujeme naše produkty?

Naše zelené produkty rostou od semínka na českých farmách. Pro rostliny využíváme přírodních technologií, které jsem díky vlastnímu úsilí posunuli na nový stupeň vývoje. Bez potřeby agrochemie a s minimálními nároky na vodu i prostor tak dokážeme celoročně pěstovat lokální produkty a absolutně čerstvé je dodáváme každý den na váš stůl. 

Zamilujte si náš obor. Moderní zemědělství je udržitelnou cestou k potravinám bez kompromisů. 

 

 

Osobní odběr je možný vždy následující týden od objednání na jednom z níže zvolených míst:

BRNO => PONDĚLÍ, ÚTERÝ, STŘEDA, ČTVRTEK (12-15 h.) Vídeňská 134/102 (u OC Futurum), 619 00 Brno-jih. Přízemí budovy, při vstupu druhé dveře vlevo.

BRNO => PONDĚLÍ a STŘEDA (12 - 15 h.) Kavárna Café Point by Ignis, Vídeňská 101, 619 00 Brno-jih (přízemí té vyšší budovy, od 9 h. možnost parkování na parkovišti pro zákazníky před závorami)

BRNO => PONDĚLÍ A STŘEDA (12-18 h.) Prodejna zdravé výživy Manna, Křížová 8, 603 00 Brno

OSTRAVA => ÚTERÝ A ČTVRTEK (14-20 h.) Farmia Food Gastro- OC Nová Karolína, Jantarova 3344/4, 702 00 Ostrava

DRNOVICE => PONDĚLÍ A STŘEDA (14 - 17:30 h.), krámek Lokálka, Drnovice 203, 683 04

PRAHA => STŘEDA (15 - 18:30 h.) Koloniál Sova, Michelská 479/117, Praha 4

VLKOV POD OŠKOBRHEM => STŘEDA (18-21 h.) Hostinec Stará škola, Vlkov pod Oškobrhem 42

FRYČOVICE => ČTVRTEK (14 - 18 h.) Farma Kublák - regiopotraviny (prodejna Fryčovice ), Fryčovice 748, 739 45 Frýdek-Místek

ČESKÝ TĚŠÍN => ČTVRTEK (14 - 17 h.), LOUKA, Střelniční 13, 737 01 Český Těšín

KRMELÍN => ČTVRTEK (14 - 17 h.), Potraviny Světlov, maso-uzeniny, Staroveská 406, 739 24 Krmelín

Doplňkové parametry

Kategorie: Bedýnky
Hmotnost: 0.3 kg